Hij's net begraven in de tuin... het is niet zo dat ik er heel erg mee zit ofzo hoor, maar toch beetje vaag als zon beest wat je elke dag verorgt er niet meer is.
r.i.p. to me na komend weekend. er is 1 van onze katten weg gelopen en als me ouders trug komen van vakantie dan vermoord mijn moeder me dus heeft iemand nog een onderduik adres voor me :S
Don't drive faster then your guardian angel can fly
mijn konijn doet rare dingen... laatst liep er de hele tijd een muis voedsel te stelen van mn konijn en ineens verdween hij(de muis) een paar dagen later bij het schoonmaken van het hok vonden we een doodgebeten muis in haar binnenhok. KILLERBUNNY!!
onze hamster die peerde hem altijd... :) zette die zon kartonnetje onder zijn rad en hij klom op het rad en peerde hem.. moesten hem altijd achter de wasmachine trug vinden... :) gewoon zijn keutels volgen :P en toen was hij ook opeen gegeven dag dood.. iedereen d8 dat de ander hem te eten had gegeven :P
en btw.. Aarsbuds0r gecondoleerd.. ennu tha dummy.. :P koop een kat die rop lijkt :P