image
Currently visiting:
Drome.nl :: Forum
Home | Profile | Active Topics | Members | Search | FAQ
 All Forums
 Drome Algemeen
 Algemeen
 bezoek van de overheid ?
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Talin
New Member

9 Posts

Posted - 03-07-2003 :  06:56:21  Show Profile
vraagje ?

hoe om te gaan met schreeuwende " pubers" van een jaar of 16 / 17 die elkaar bang gaan maken omdat ze een inval / bezoek van de BSA of stichting BREIN verwachten ?

vorig jaar campzone meegemaakt dat iedereen zn HD's uit zn pc ging slopen en op de meest wilde plaatsen gingen verstoppen , mensen die zo bang waren gemaakt dat ze meteen tot formateren over gingen .

in de policy staat netjes de regels over warez e.d. maar net zoals ieder ander neem ik netjes kopieen of ISO's van mn spellen mee bang ze kwijt of beschadigt te raken op een LAN .
moet ik nog allerlei kopieen van mn originelen en licenties gaan maken en meenemen ?

wat is het standpunt van de crew over bangmakers ?

5chaap2k
Drome oldsko0l

436 Posts

Posted - 03-07-2003 :  08:26:48  Show Profile
BSA komt niet..

maak je daar nou maar niet druk om..

die policy is er alleen om ervoor te zorgen dat de organisatie gewoon niet aansprakelijk is voor evt. aanwezige warez..

http://www.fragvalley.nl
http://www.corsatuningclub.nl
Mijn autotje: http://www.tunerz.nl/?5chaap2k
Go to Top of Page

Thunder
New Member

37 Posts

Posted - 03-07-2003 :  09:16:26  Show Profile
Het is volgens mij ook zo dat BSA ten eerste geen opsporingsbevoegdheid heeft, het is een priveinstelling en geen politie. Ten 2de staat me iets bij dat in Nederland de politie een huiszoekingsbevel per PC nodig heeft voordat zij aan je comp mogen komen op een lanparty op lokatie. En dan moeten alle data van de bezoekers bekend zijn...............

team-firestorm.nl (paintball)
Go to Top of Page

Smirnoff
Drome oldsko0l


545 Posts

Posted - 03-07-2003 :  09:30:12  Show Profile
plus je mag kopies maken dus moeten ze ook nog een keer thuis kijken das voor hun veel te veel werk want als ze evjt komen kunnen ze 20 man pakken heb ik al format C:

en als ze weg zijn gooi ik programma over heen en is alles weer terug

heb ik dat gepost nee toch
Go to Top of Page

Clairvoyant
Drome no0b


80 Posts

Posted - 03-07-2003 :  09:40:11  Show Profile
Beetje flauw hoor.

Als ze de orginelen van mijn cd's etc willen zien dan komen ze maar mee naar huis dan kan ik ze die laten zien. Dat zullen ze dus bij alle 2000 mensen doen.

Komt er op neer; die komen niet.

"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it." --Terry Pratchett
Go to Top of Page

Smirnoff
Drome oldsko0l


545 Posts

Posted - 03-07-2003 :  09:42:19  Show Profile
nope en waarom capzone omdat een paar dodo's leuk op de tv ging vertellen dat het downloaden van films zo super snel ging

heb ik dat gepost nee toch
Go to Top of Page

Natalia
Drome oldsko0l


590 Posts

Posted - 03-07-2003 :  09:44:06  Show Profile
Meen je serieus dat er op campzone mensen waren die gepakt zijn door de BSA?

Drome 15: 115
Drome 14: 121
Drome 12: 1225
Drome 11: 1293
Drome 10: 504
Go to Top of Page

Smirnoff
Drome oldsko0l


545 Posts

Posted - 03-07-2003 :  09:48:14  Show Profile
nee ze zijn volgens mij wel langs geweest

ik weet het eigenlijk niet

heb ik dat gepost nee toch
Go to Top of Page

5chaap2k
Drome oldsko0l

436 Posts

Posted - 03-07-2003 :  09:59:08  Show Profile
niemand gepakt..

alleen tijdens een interview vertelde een of andere dodo inderdaad dat er een grote hoveelheid warez aanwezig was..

Interviewer: Zoals je ziet wordt er buiten het gamen ook wat anders gedaan zo zit men hier films te kijken
Dodo: Mjah net gedownload.. :P

niets ernstigs dus eigenlijk ;)

**kan me ergere dingen herinneren "campzone 1" *kuch* **

http://www.fragvalley.nl
http://www.corsatuningclub.nl
Mijn autotje: http://www.tunerz.nl/?5chaap2k
Go to Top of Page

Smirnoff
Drome oldsko0l


545 Posts

Posted - 03-07-2003 :  10:00:56  Show Profile
vertel vertel volgen mij is er niemand op campzone geweest maar het gerucht dat ze er waren ging 3 keer rond of zo?

heb ik dat gepost nee toch
Go to Top of Page

The_Greater
Drome no0b


55 Posts

Posted - 03-07-2003 :  10:19:00  Show Profile
Je kunt de hd's toch disabelen?
In de bios? Of je trekt de voeding eruit?
Of je verwijdert de drive letter :D

-=The_Greater=- Will be there.. again..

Edited by - The_Greater on 03-07-2003 10:21:14
Go to Top of Page

Smirnoff
Drome oldsko0l


545 Posts

Posted - 03-07-2003 :  10:20:29  Show Profile
doe ik ook en ik zal je nog wat vertellen ik hen slot achter op de pc en zeg gewoon heb de sleutel niet mee :P boeie ik ben niet bang voor hun laat maar komen 2000 gamenz tegen 70 me met brein zeker kom ik tenminste in de krant

heb ik dat gepost nee toch
Go to Top of Page

The_Greater
Drome no0b


55 Posts

Posted - 03-07-2003 :  10:21:40  Show Profile
Knok ploeg!

-=The_Greater=- Will be there.. again..
Go to Top of Page

Smirnoff
Drome oldsko0l


545 Posts

Posted - 03-07-2003 :  10:23:03  Show Profile
bats weer monitor minder klets gaat drome stoeltje :P

heb ik dat gepost nee toch
Go to Top of Page

Exp
Drome oldsko0l

472 Posts

Posted - 03-07-2003 :  10:30:17  Show Profile
lol, dikke knokploeg :D idd, gewoon hd's disablen, maareh komt toch niet zo ver, zo lang je slimmer bent dan die lui laten ze je met rust :).... laat ze eerst huiszoekingsbevel zien (ze gaan heel vaak illegaal controlles doen, kan je ze nog aanklagen ook, was es opt nieuws) ze hebben absoluut bevoegdheid van 0,0 pas als duidelijk is dat wij licensies schaden kunnen ze een aanklacht indienen waarna de officier van justitie een huiszoekingsbevel mag uitvaardigen (hij en rechters zijn de enige die dat mogen). Dan mogen zij pas komen onder begeleiding van politie. Met de Nederlandse bureaucratie zijn we dan 3 weken verder (dan lig ik dus aant strand in Griekenland te bakken.) MAW WAAR KAN JE JE DRUK OM MAKEN????? ok tenzij ze dit al hebben voorbereid 3 weken geleden...maar dan hebben we de hd truc nog :D (sorry voor gebrekkige leestekens, geen zin in :))

Memento Mori...
Go to Top of Page

Smirnoff
Drome oldsko0l


545 Posts

Posted - 03-07-2003 :  10:37:13  Show Profile
daarom en dan 2000 gamers die gaan wachten tot dat je aan de beurt bent????

whahahahah net wat je zegt ze komen niet want huiszoekings bevel is moeilijk en dan cd mag je branden als je origineel maar hebt uds moeten ze je ook nog thuis opzoeken ik ga zondag op vakantie dus komen ze 4 weken later en mochten ze echt komen koop je ze toch snel ff :P

heb ik dat gepost nee toch
Go to Top of Page

pu^Jim
Drome no0b


73 Posts

Posted - 03-07-2003 :  10:40:19  Show Profile
BSA heeft zonder geldige reden helemaal niks, dan moeten ze jouw vragen of ze op je HD mogen kijken. En formatteren helpt dan nie hoor, dan kan je de boel nog gewoon terug halen :)

.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Drome.nl :: Forum © Drome Go To Top Of Page
Generated in 0,11 sec. Snitz Forums 2000